Ruletka Europejska -Najpopularniejsza gra stołowa obok BlackJacka i Pokera. Historia gry, jak grać w ruletkę? internetowe kasyna, kasyna naziemne, strategie.
ruletka europejska w internecie - opis gry, historia ruletki, kasyna internetowe2
Zdobądź bonus z kasyna online
Dublinbet 100% bonus

Dublinbet z najlepszą ofertą ruletki LIVE na rynku oferuje swoim nowym graczom bonus 100 Euro! Bonus przyznawany jest dla każdego nowego gracza.

Nowi klienci którzy jeszcze nie grali w Dublinbet otrzymają maksymalnie 100 Euro gratis na ich konto. Aby otrzymać bonus wystarczy wpłacić 100 Euro i drugie 100 zostanie przyznane za friko!

 


RULETKA

ruletka europejska stół do gry

Co to jest ruletka? Ciekawostka o wygranej w ruletce.Ruletka według wielu jest najbardziej fascynującą gra w kasynie. Wynaleziona w XVII wieku wciąż przyciąga tłumy do kasyn na całym świecie. W czy tkwi magia tej gry? Ciężko powiedzieć, ale przytaczając ciekawostkę z granicy amerykańsko-kanadyjskiej trudno oprzeć się wrażeniu, że to królowa wśród gier hazardowych, tajemnicza i nie przewidywalna i bardzo wciągająca. Na granicy stanu Nowy York (USA) i Kanady znajduje się sławny wodospad Niagara. Co roku setki tysięcy ludzi przyjeżdżają do Bufflo, aby zobaczyć jeden z cudów świata, ale czy wszyscy odwiedzający Niagarę czy są nią zainteresowani? Okazuje się jednak, że nie do końca, a tak naprawdę dla wielu Amerykanów pretekstem jest sławny wodospad do odwiedzenia po stronie kanadyjskiej kasyn, w których oprócz slotów króluje właśnie ruletka. Amerykanie uwielbiają tą grę i ciężko się „dopchać” do stołu.

Ruletka wyzwala emocje często mamy podniesiony poziom adrenaliny i tak naprawdę nie wiemy z jaka ilością gotówki wyjdziemy. Pamiętam zdarzenie, że grający amerykanin na ruletce wymienił na żetony zaledwie 100 USD, by po dwóch godzinach wyjść z kwotą przekraczającą 10 000 USD! Dla mnie to był kompletny szok patrząc na jego minę wcale nie mniejszy. Wydaje mi się, że żadna z gier nie dostarczy nam takich wrażeń, a czasami wygrana przerośnie nasze oczekiwania. Mam kolegę, który lubi grać i gra od 10 lat choć, aby nie robi tego częściej niż raz w miesiącu. Kilka razy spędziłem z ponad 10 godzin w kasynie stojąc obok niego, ale wierzcie mi jeśli zapytał by się ktoś jego ile czasu już gra to pomylił by się o min. o 5h. czas leci bardzo szybko, a my chcemy więcej i więcej…. szatańska gra ;)